City Status

Informacje poniżej mogą się zmienić w zależności od potrzeb MG. :P


Camarilla:
Była w mieście od kilkudziesięciu lat. Poprzednia Książę, Michaela, rządziła na Manhattanie z Wall Street aż Francisco Domingo de Polonia nie odciął jej głowy. Miasto zostało całkowicie przejęte w 1999 roku, kiedy to zjednoczone siły Camarilli, Giovanni i Setytów pozbyli się Sabbatu z miasta.

Książę:
Aktualnie miasto ma, ale zarazem nie ma Księcia. Calebros obiecał rządzić zaledwie dwa lata, a jego termin mija niedługo. Wpływowe wampiry już czekają pod tronem, aby go przejąć.

Primogen:
Sam Calebros nie wyznaczył nikogo na pozycję Primogenu, aby nie było więcej kłótni i walki w mieście, którego dopiero co przejęli. Nowy Książę pewno wyznaczy kogoś na tą pozycję. Aktualnie jedynie najpotężniejsze wampiry ośmielają się nazwać Primogenem, który w głównej mierze oznacza cało-klanowe poparcie i pomoc nowym członkom.

Szeryf:
Qadir al-Asmai został szeryfem i wypełnia rozkazy co do joty. Sprytny i zawzięty. Zdobył niejednego wroga z powodu swojej nieprzekupności i oddaniu Camarilli.

Ogar:
David Morgan jest jednym z wielu Ogarów wyznaczonych przez Calebrosa, aby zmniejszyć populację nielegalnych Dzieci w mieście. Powiada się także, że wysyłani są w poszukiwaniu Thin Bloods.


Sabbat:
Mało kto ośmieliłby się przeciwstawić Francisco Domingo de Polonia. Ten Lasombra stał się legenda po tej stronie USA. Niestety, jego potęga, wpływy i sojusznicy to było za mało, aby powstrzymać Camarille i został ostatecznie odsunięty od władzy. Gdzieś na pewno Sabbat planuje zemstę.


Anarchiści:
Ruch Anarchistów to jest coś nowego w dzisiejszych nocach i mocno przypomina pierwszy bunt z czasów średniowiecznych. Tym razem nie ma starych wampirów za plecami młodych rewolucjonistów. Każdy walczy za siebie i tak też się dzieje w Staten Island, gdzie przebywają. Boss Callihan jest najbardziej wpływowym Anarchistą w Nowym Jorku i mało kto ośmieli się z nim zadzierać.

Niezależni:
Co jak co, ale tutaj niezależne klany mają bardzo dużo wpływów. Setyci zabawiają się w handel narkotykami, w czasie gdy Giovanni żywym towarem. Interesy się kręcą, a wpływy rosną. O Ravnosach mało się słyszy, natomiast Assamici nawet mają własne schronienia w mieście. Tutaj dobrze jest być niezależnym, ale tylko jeśli masz silne plecy.

City Status

Pharaoh's Downfall PaweStein