Disputed Areas

Camarilla

Większość tych terenów jest uznawana za Disputed z powodu, że nie ma jednoznacznej kontroli jednego klanu na danym terenie.

Cobble Hill (Brooklyn)

W latach 60 sąsiedztwo zostało okrzyknięte historycznym, co oznaczało, że wartości nieruchomości podskoczyły znacznie. Odnowienie budowy nowych mieszkań i rosnące ceny spowodowały, że mała grupa Ventrue i Toreadorów okrzyknęła teren jako swój. Jak w innych przypadkach, okolica nie pozwala, aby mogli oni wyżywić się na samym sąsiedztwie i muszą ruszać nocą na polowania do innych części miasta.

Bedford-Stuyvesant (Brooklyn)

Teren popadł w biedę. Bardzo dużo bezdomnych jest na tych terenach, a budynki publiczne zostają zamykane jeden po drugiem. Domy jednak dalej stoją, a mieszkańcy w głównej mierze to głównie czarnoskórzy z Jamajki, Trinidad czy Haiti. Jest też znaczna mniejszość osób z Ameryki Łacińskiej. Kiedyś teren był podzielony pomiędzy Lasombrę i Tzimisce, ale od tego czasu pozostałe klany zaczęły szarpać teren. Grupa Setytów oznajmia, że to zawsze była ich domena. Niektórzy Brujah i Toreadorzy czują silne połączenie z dzielnicą z powodu etniczności mieszkańców, ale także przeszłości tego miejsca (np. Billie Holliday Theatre czy Boys High School – do której chodzili Isaac Asimov czy Norman Mailer). Pewni Ventrue i Tremere są zainteresowani inwestycjami, które mogą przynieść im długoterminowe zyski.
Pewnym Tremere okazał się Dawid Waldburg, co nieco psuje perspektywy – Robert
Belmont (Bronx)

Zwany także “Little Italy of Bronx”. Mieszkają tutaj Włosi i Italian-Americans, głównie z klanów Brujah i Ventrue. Jest to jak jakaś dzielnica Spokrewnionych, ale to nie oznacza, że sąsiedzi nagle się lubią. Wolą rozwiązywać sprawy między sobą, a ich ilość powoduje, że polują w innych częściach miasta.

Disputed Areas

Pharaoh's Downfall Tom_Burgle