Robert Dunwall

Były zastępca szefa kampani wyborczej Republikanów.

Description:

Wysoki, uśmiechnięty brunet z budzącym zaufanie uśmiechem. Do tego bystre i pogodne oczy. Zwykle chodził w białej koszuli z podwiniętymi rękawami i jednym z swoich słynnych ekstrawaganckich krawatów. Gładko ogolony i z klasycznym zegarkiem na ręce.
Takie zdjęcie umieszczono na trumnie i partyjnych nekrologach.

Umierający po wypadku samochodowym został Spokrewniony; w wirze wydarzeń konieczne były pewne kompromisy. Pomimo starań część obrażeń z wypadku została utrwalona. Prawa noga ma zdeformowany odcinek od kostki do kolana, co skutecznie uniemożliwia poruszanie się bez laski. Po miesiącu Robert mniej więcej opanował poruszanie się o lasce tak żeby nie spowalniać idącego spokojnie Jeffersona; na niewiele więcej można tutaj liczyć.
Tak czy inaczej; szara laska stała się nieodłączną częścią zdjęć.

Bio:

Mały Robert, urodzony w Port Wayne w 1986 w rodzinie trzech pokoleń nauczycieli, nie miał wielkiego wyboru: mógł się uczyć albo uczyć. Co, pomimo doskonałej pamięci, nie było jego najmocniejszą stroną. Niemniej, głównie dzięki zdolności zjednywania do siebie ludzi i ich późniejszym rekomendacjom, został przyjęty do Harvardu.
W ciągu pierwszych miesięcy został administracyjnie przeniesiony z studiów pedagogicznych do Szkoły Kennediego i od tego momentu było wyraźnie widać “opiekę” kogoś z góry. W takiej sytuacji ukończenie szkoły było tylko formalnością i niemal natychmiast po odebraniu dyplomu rozpoczął pracę jako pisarz przemówień dla najważniejszych członków Partii Republikańskiej. Objechał razem ze sztabem wszystkie ważniejsze wybory na zachodnim wybrzeżu w okresie 2012-2015, zdobywając w końcu szlify zastępcy szefa sztabu i dopiero tragiczny wypadek samochodowy przerwał jego karierę

Robert Dunwall

Pharaoh's Downfall Tom_Burgle